آرپی‌ام اسپرت

دنیای موتوراسپرت

×

آرپی‌ام اسپرت، دنیای موتوراسپرت

خانه فرمول یک موتوجی پی رالی قهرمانی جهان فرمول ای ناسکار کاپ استقامت قهرمانی جهان اسپرتسکار

الکس رینز برای فصل ۲۰۲۳ به تیم ال‌سی‌آر هوندا پیوست

۱۴:۰۶
۳۰ تیر ۱۴۰۱
کانال تلگرام ما
@rpmsport
آرپی‌ام اسپرت -

پس از اینکه تیم سوزوکی اعلام کرد برای فصل ۲۰۲۳ در مسابقات موتوجی پی حضور نخواهد داشت، هر دو موتورسوار اسپانیایی این تیم یعنی جوان میر و الکس میر ارتباطات خود را با سایر تیم‌های حاضر در مسابقات افزایش دادند تا موفق شوند برای فصل آینده در یک تیم حضور داشته‌باشند.

پیش از این اعلام شده بود که جوان میر، قهرمان سال ۲۰۲۰ موتوجی پی برای فصل ۲۰۲۳ به تیم رپسول هوندا پیوسته تا در کنار مارک مارکز برای این تیم ژاپنی موتورسواری کند. بعد از انتشار این خبر همه منتظر تعیین تکلیف وضعیت الکس رینز بودند که به تازگی خبر پیوستن او به تیم ال‌سی‌آر هوندا منتشر شد.

با رفتن رینز به تیم ال‌سی‌آر هوندا، الکس مارکز برادر مارک مارکز که درحال حاضر برای این تیم موتورسواری میکند به تیم گرسینی ریسینگ خواهد پیوست تا موتورسواری با موتورهای دوکاتی را نیز تجربه کند.

الکس رینز تاکنون ۳ بار موفق شده است در گرندپری‌های موتوجی پی به مقام نخست برسد و سکوهای بسیاری را کسب کرده است. تیم ال‌سی‌آر امیدوار است که با آمدن رینز و انتقال تجربه‌های او به تیم، وضعیت نتیجه‌گیری‌های تیم بهتر شود و امتیازات بیشتری را نسبت به گذشته کسب کند.

به نوعی میتوان گفت در حال حاضر وضعیت تیم دوکاتی برای سال آینده مشخص نشده است. ماندن فرانچسکو بگنایا در این تیم ایتالیایی قطعی است و با رفتن جک میلر به تیم کی‌تی‌ام، یک صندلی خالی در تیم اصلی دوکاتی باقی مانده‌است که به احتمال زیاد یا خورخه مارتین و یا انیا بستیانینی به این تیم خواهند پیوست.

موتورسواری با موتورهای هوندا همیشه چالش‌های خاص خود را داشته و باید دید که آیا الکس رینز که در سال‌های گذشته برای تیم سوزوکی موتورسواری کرده و با موتورهای این تیم سازگار شده است آیا میتواند خودش را با شرایط موتورهای هوندا سازگار کند و موفقیت‌های بیشتری برای خودش و تیم ال‌سی‌آر هوندا کسب کند یا خیر.

برچسب‌های این خبر :

الکس رینزسوزوکیال‌سی‌آر هوندا
اخبار مشابه
الکس رینز از تصادفات احمقانه خود میگوید
موتوجی پی
سوزوکی تا سال ۲۰۲۶ در موتوجی پی ماندنی شد
موتوجی پی
جوان میر در آمادگی ۷۰ درصدی قرار دارد ولی از شرایط راضی نیست
موتوجی پی
داویده بریویو : ترک سوزوکی کار آسانی نبود + تصاویر خودروی جدید آلپین ۲۰۲۱
فرمول یک
ویدئوهای مشابه
لحظات پایانی موتوجی‌پی آراگون ۲۰۲۰
موتوجی پی
تمام مطالب منتشر شده، برای سایت آرپی‌ام اسپرت میباشد و هرگونه انتشار بدون ذکر منبع، پیگرد قانونی دارد